cien

Praktyk Sztuki NLP

Szkolenie Praktyk sztuki NLP jest kursem certyfikującym metody Neurolingwistycznego Programowania, gwarantującym wiedzę i umiejętności na poziomie PRAKTYK SZTUKI NLP.

 

O programie

Praktyk Sztuki NLP prowadzony przez Zbigniewa Kierasa to gwarancja, że program szkolenia jest zgodny ze standardami The Society of Neuro-Linguistic Programming, organizacją promującą oryginalne założenia NLP, stworzoną przez Richarda Bandlera, „ojca NLP”. 

Dzięki szkoleniu zdobędziesz umiejętność praktycznego korzystania z najbardziej efektywnych technik komunikacji i wzorców myślenia prowadzących do sukcesu. Wykorzystasz je zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie, komunikując się, motywując siebie i innych, wywierając wpływ czy prezentując!

 • Będziesz praktykować zachowania modelowane na osiągnięciach mistrzów z różnych dziedzin, 
 • Odkryjesz metaprogramy i ukryte wzorce myślenia,
 • Dowiesz się, co Cię motywuje do działania i jaki system motywacji mają osoby z którymi pracujesz i kontaktujesz się,
 • Zdobędziesz umiejętność kontrolowania swych stanów emocjonalnych, zmiany ograniczających przekonań i budowania dobrego stanu,
 • Poznasz mechanizmy podejmowania decyzji i skutecznego osiągania celów osobistych i zawodowych, poznasz techniki finalizacji przedsięwzięć,
 • Przećwiczysz, jak mówić i co mówić, by docierać do większej grupy osób poprzez formułowanie sugestii i autosugestii - przydatne przy prezentacjach, negocjacjach, promowaniu nowych pomysłów i ofert,
 • Poczujesz się pewniej podczas wystąpień publicznych,
 • Będziesz pracować w oparciu o poziomy neurologiczne Roberta Diltsa, poznasz model Miltona Ericksona, strategię kreatywności Walta Disney’a, archetypy Virginii Satir i wiele więcej.
 • Zapoznasz się z metodami wprowadzania zmian na poziomach ZACHOWAŃ I UMIEJĘTNOŚCI, w odniesieniu do tzw. "wyższych" poziomów neurologicznych (przekonań, wartości, tożsamości).

Informacje organizacyjne

-> Kurs poprowadzi Zbigniew Kieras, mający najwyższe międzynarodowe kwalifikacje NLP (NLP Master Trainer), który wykorzysta bogate doświadczenie coachingowe, trenerskie, życiowe -  swoje oraz uczestników - do ukierunkowania programu kursu metody NLP pod kątem praktycznych korzyści dla każdej z osób uczestniczących.

-> Kurs odbędzie się w siedzibie firmy Coaching Skills przy ul. Bocianiej 4, 51-422 we Wrocławiu 

-> Kurs odbędzie się dla grupy min. 8 osób, a maksymalnie 12 osób.

 

Terminy

Kurs Praktyk NLP prowadzony przez Zbigniewa Kierasa we Wrocławiu  odbędzie się w formie 4 spotkań ( piątek - niedziela) liczących po 3 dni w następujących terminach:

 • I sesja: 15-17 stycznia 2016
 • II sesja: 05-07 lutego 2016
 • III sesja: 26-28 lutego 2016
 • IV sesja: 11-13 marca 2016

Zajęcia prowadzone są w godzinach od 9.00 do 18.00 ( z 1-godzinną przerwą na lunch i przerwami kawowymi).

 

Koszty szkolenia

Cena szkolenia prowadzonego we Wrocławiu -4 spotkania weekendowe po 3 dni szkoleniowe  - dla jednej osoby wynosi: 3.900 złotych netto (+ 23% VAT). 

Przy wpłacie całości kwoty do 28 grudnia 2015r. obowiązuje cena promocyjna - 10 % rabatu na cały kurs. Cena po rabacie- 3510 zł netto.

 

Skontaktuj się z naszym doradcą aby dowiedzieć się więcej lub zapoznaj się z broszurą informacyjną.

BROSZURA INFORMACYJNA- PRAKTYK SZTUKI NLP >>