cien

Mistrz Sztuki NLP

Kurs  MISTRZ  SZTUKI NLP przeznaczony jest dla osób posiadających kwalifikacje na poziomie Praktyk Sztuki NLP, poświadczone certyfikatem. Będzie to kontyunacja warsztatów na poziomie Praktyk Sztuki NLP, prowadzonych przez Zbigniewa Kierasa od października do grudnia 2015 roku. 

Mistrz Sztuki NLP prowadzony przez Zbigniewa Kierasa to gwarancja, że program szkolenia jest zgodny ze standardami The Society of Neuro-Linguistic Programming, organizacją promującą oryginalne założenia NLP, stworzoną przez Richarda Bandlera, „ojca NLP”. Zbigniew Kieras jest Trenerem NLP zarejestrowanym i licencjonowanym przez The Society of Neuro-Linguistic Programming.

 

O programie:

Jako Praktyk NLP, znasz moc NLP i umiesz z niej korzystać. Wiesz, jak dobrze wpływa na jakość życia. Poza wiedzą, którą posiadasz, istnieją głębsze poziomy NLP, których jeszcze nie stosujesz. Możesz je odkryć i osiągnąć jeszcze więcej. Zostań Mistrzem NLP!

Mistrzostwo w NLP osiągasz dzięki mistrzowskiemu działaniu. Działaniu, które nada wiedzy sens, a mistrzowi da satysfakcję, radość i wiele innych korzyści. 

Zdobądź nową wiedzę, umiejętności i ćwicz zaawansowane techniki NLP w obszarach:

-> odkrywania i modelowania strategii ludzkiej doskonałości

-> metodologii sukcesu

-> wykorzystania meta wzorców do kreowania własnych technik NLP

-> głębokiej struktury języka

-> hipnozy konwersacyjnej i pracy z transem

Będziesz pracować na poziomie przekonań, wartości, tożsamości, misji. 

A ponadto:

Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu Mistrz Sztuki NLP podpisany przez Zbigniewa Kierasa (posiadającego międzynarodowe uprawnienia trenerskie NLP). 

Masz możliwość otrzymania dodatkowego certyfikatu wydawanego przez The Society of NLP, sygnowanego przez Zbigniewa Kierasa oraz Richarda Bandlera (za dodatkową opłatą).

 

Informacje organizacyjne:

-> Kurs obejmuje 12 dni, w 4 sesjach po 3 dni każda 

-> Kurs odbędzie się dla grupy min. 8 osób

-> Trenerem prowadzącym będzie Zbigniew Kieras, NLP Master Trainer (najwyższe międzynarodowe kwalifikacje NLP)

*konkretne daty zostaną podane pod koniec 2015 r.